PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI „DZIECIĘCA PIŁKA RĘCZNA 2022"

2022 img minW dniu 27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

Do czwartej edycji programu zgłoszonych zostało 35 reprezentacji szkolnych z województwa świętokrzyskiego. W tym gronie nie zabrakło drużyny naszej szkoły, którą przydzielono do rejonu pińczowskiego. Znalazło się w niej 8 szkół:
• SP nr.1 w Pińczowie
• SSP Wodzisław
• SP Działoszyce
• ZSP w Wiślicy
• SP w Gnojnie
• SP w Brzostkowie
• SP w Ratajach Słupskich
• SP nr.2 w Pińczowie
Nasza drużyna dziesięciolatków rozegrała w zawodach 2 wymagające mecze osiągając rezultaty:
 SSP Wodzisław – SP nr.1 w Pińczowie 4:5
 SSP Wodzisław – SP nr.2 w Pińczowie 3:9
Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce w zawodach. O tym, że trafiliśmy na wymagające drużyny świadczy fakt, iż w finale turnieju spotkały się obie drużyny z Pińczowa i to one awansowały do „Finału Wojewódzkiego”.
W nagrodę za udział w rozgrywkach sportowych każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, a drużyna dyplom za zajęcie 5 miejsca.
Skład zespołu SSP Wodzisław: Adamski Wojciech, Gołąb Alan, Łoboda Adam, Adamska Karina, Suliga Maja, Wojciechowska Patrycja, Kozińska Klaudia, Koper Filip. Z przyczyn zdrowotnych w turnieju zabrakło naszego najlepszego zawodnika Filipa Wojciechowskiego.
Dzisiaj finał wojewódzki był nie dla nas,… ale może za rok. Gratulacje dla młodych piłkarzy ręcznych, którzy pokazali wysokie umiejętności oraz walkę fair play.

 

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.

27.04.2022 roku w Pińczowie odbył się Półfinałowy Turniej – Dziecięca Piłka Ręczna 2022. Rozgrywki te zorganizowane zostały w ramach Świętokrzyskiego Programu Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej i skierowane były dla uczniów klas trzecich i młodszych.