SSP Wodzisław z pucharem!!! … za 3 miejsce

2019 t p noz min    Dnia 09.02.2019 r. w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu odbył się XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wodzisław. Rozgrywki przeznaczone były dla chłopców szkół podstawowych z terenu gminy Wodzisław.

 

2019 t p noz 01

Nasza szkoła do sportowej rywalizacji wystawiła dwie drużyny. Większość uczniów z naszych drużyn to uczniowie młodsi od większości zawodników. Trzon drużyny stanowili uczniowie z klasy 6 i 7. Nie zabrakło debiutantów z klasy 4 (Tomasza Zawadzkiego i Aleksander Kapeli). Nasi sportowcy pokazali wielki charakter i w każdym meczu walczyli o zwycięstwo. Ostatecznie w turnieju nasze drużyny zajęły 3 i 5 miejsce. Najlepsze 3 drużyny zostały nagrodzone pucharami, a wszystkie uczestniczące w zawodach dyplomami. Wyróżnienia dla najlepszych zawodników otrzymali: Sebastian Skowronek, Dawid Łebek, Maksymilian Karyś, Hubert Bielecki, Dawid Juźwik. Wszyscy uczniowie, którzy uczestniczyli w turnieju otrzymali słodkie bułki, batony oraz napoje.

2019 t p noz 03

Oto wyniki:

Grupa A
SP Niegosławice - SSP Wodzisław I 2:0
SSP Brzeście - SSP Wodzisław I 5:0
SP Niegosławice – SSP Brzeście 1:4

Grupa B
SSP Lubcza – SP Piotrkowice 4:2
SSP Wodzisław II – SP Piotrkowice 2:1
SSP Lubcza – SSP Wodzisław II 6:1
Mecz o 5 miejsce: SSP Wodzisław I – SP Piotrkowice 3:1
Mecz o 3 miejsce SSP Wodzisław II – SP Niegosławice 8:0
Mecz o 1 miejsce SSP Brzeście – SSP Lubcza 6:2

Klasyfikacja końcowa:
1. SSP Brzeście
2. SSP Lubcza
3. SSP Wodzisław 2
4. SP Niegosławice
5. SP Wodzisław 1
6. SP Piotrkowice

2019 t p noz 02

Gratulujemy sportowej postawy w turnieju!