V miejsce w powiecie jędrzejowskim

2019 turn mik jow min   Na zakończenie 2018 roku w Jędrzejowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej pn. „XIX Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców – rocznik 2003-2005”. Zawody zorganizował powiatowy Szkolny Związek Sportowy, którego kierownikiem jest Tadeusz Sopel.

   W gronie sześciu uczestniczących drużyn wystąpili sportowcy z SSP Wodzisław. Naszą szkołę reprezentowali: Ozga Karol, Miętkiewicz Jakub, Radwan Daniel, Siekaj Dariusz, Wasik Mikołaj, Radwan Marcin, Czuba Piotr, Ozga Gabriel, Gurgul Kamil, Wąchała Adam. Młodzi piłkarze z Wodzisławia nie mieli szczęścia w losowaniu grup trafiając na wymagające drużyny z naszego powiatu: SP 4 Jędrzejów, SP    Sędziszów. Młodzi piłkarze z Wodzisławia nie przestraszyli się mocnych i dobrze przygotowanych technicznie drużyn podejmując walkę na boisku. Po emocjonujących i stojących na wysokim poziomie meczach uczniowie z Wodzisławia nieznacznie ulegli chłopcom z Jędrzejowa oraz Sędziszowa, a w ostatnim meczu pokonali rówieśników z Miąsowej.

 

W kolejnych meczach uzyskali następujące wyniki:
• Wodzisław – Sędziszów 1:3
• Wodzisław – Jędrzejów 3:4
• Wodzisław – Miąsowa 4:0

   Ostatecznie w ostatnich zawodach tego roku, dla tego rocznika uczniowie naszej szkoły zajęli 5 miejsce w powiecie. Okazuje się, że nasi uczniowie wolą biegać po lesie i tartanie niż boisku sportowym.
W minionym 2018 roku podopieczni Roberta Jarosińskiego z rocznika 2003-2005 zdobyli dla naszej szkoły 26 złotych medali w biegach na dystansie od 600 m do 2000 m podczas zawodów wojewódzkich.
O takich wynikach mogą pomarzyć najlepsze kluby lekkoatletyczne w województwie.
Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do tych wielkich sukcesów. Szczególne gratulacje dla naszych złotych medalistów.

2019 turn mik jow 01

2019 turn mik jow 01

2019 turn mik jow 01

2019 turn mik jow 01

2019 turn mik jow 01