„Maraton Andrzejkowy”

2019 marat andrz min   29 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Maratonie Andrzejkowym”, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu. W turnieju udział wzięło 11 drużyn szkolnych z: Brześcia, Piotrkowic, Mierzawy, Wodzisławia, Mstyczowa, Krzcięcic, Krzelowa.

Czytaj więcej: „Maraton Andrzejkowy”

Wyjazd na mecz piłki ręcznej pomiędzy PGE VIVE Kielce, a AZOTAMI Puławy

2019 wyjazd na mecz min   20 października 2018r. uczniowie z klasy 4a i 4b naszej szkoły, uczestnicy programu „Dziecięca Piłka Ręczna – Szczypiorniak IV” wyjechali na mecz piłki ręcznej pomiędzy PGE VIVE Kielce, a AZOTAMI Puławy w ramach PGNiG Superligi mężczyzn.

Czytaj więcej: Wyjazd na mecz piłki ręcznej pomiędzy PGE VIVE Kielce, a AZOTAMI Puławy

3 WYRÓŻNIENIA I PUCHAR DLA SSP WODZISŁAW

   2019 final mas bieg przel min7 października 2018 roku w Wolbórzu koło Piotrkowa Trybunalskiego odbył się XXIII Centralny Finał Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych zrzeszenia LZS. W zawodach udział wzięło prawie 1000 zawodników z 33 klubów sportowych. W tej stawce bardzo udanie zaprezentowała się 10 – osobowa grupa uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu.

Czytaj więcej: 3 WYRÓŻNIENIA I PUCHAR DLA SSP WODZISŁAW

3 ZŁOTE MEDALE W WOJEWÓDZKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH zrzeszenia LZS

2019 zaw strawcz min28 września 2018r. na trasach Ośrodka Sportowego w Strawczynie, odbyły się XXI Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza. Organizatorem zawodów był Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Świętokrzyskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych. W zawodach wystartowało 336 sportowców, w tym 41 osobowa grupa biegaczy reprezentująca Samorządową Szkołę Podstawową w Wodzisławiu.

Czytaj więcej: 3 ZŁOTE MEDALE W WOJEWÓDZKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH zrzeszenia LZS