OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
sport 1 sport 2 sport 3

 

banerek www sks kwadrat

 

 

SPORTOWCY SSP WODZISŁAW ZDOBYLI PUCHAR ZA 3 MIEJSCE w OGÓLNOPOLSKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W 6 min   Kolejny doskonały występ zanotowali uczniowie naszej szkoły w imprezie sportowej. 02.10.2021r. dziewięciu młodych sportowców wystąpiło w XXVI Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych zrz. Ludowe Zespoły Sportowe im. Wojciecha Świątka w Wolborzu koło Piotrkowa Trybunalskiego.

Czytaj więcej: SPORTOWCY SSP WODZISŁAW ZDOBYLI PUCHAR ZA 3 MIEJSCE w OGÓLNOPOLSKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

3 PUCHARY, 4 MEDALE i 11 WYRÓŻNIEŃ dla SSP WODZISŁAW w XXIV MASOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH zrzeszenia LZS

2021 zaw min    Bardzo dobrze zaprezentowali się „nasi młodzi sportowcy” w WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH zrz. LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Zawody, które odbyły się 30.09.2021 roku rozegrano na malowniczych trasach nad zalewem w Strawczynie.

Czytaj więcej: 3 PUCHARY, 4 MEDALE i 11 WYRÓŻNIEŃ dla SSP WODZISŁAW w XXIV MASOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH zrzeszenia LZS

MIKOŁAJ SZOTA wywalczył złoty medal w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych

2022 biegi min    W dniu 18.06.2021 dziewięciu uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu brało udział w Finale Wojewódzkim w Zawodach Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców. W imprezie, która odbyła się w Kielcach wystartowało 450 uczniów w wieku 9-15 lat.

Czytaj więcej: MIKOŁAJ SZOTA wywalczył złoty medal w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych

NASI PANOWIE WYWALCZYLI MEDALE w „MIĘDZYNARODOWYCH BIEGACH ZDROJOWYCH”

b1 min   Bardzo dobry występ zanotowali „nasi młodzi sportowcy” podczas rozegranych w dniu 19.09.2021 roku w Busku Zdroju „XX Biegach Zdrojowych”. Na 7 zawodników zdobyli 5 wyróżnień. W dekoracji uczestniczyli zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 6.

Czytaj więcej: NASI PANOWIE WYWALCZYLI MEDALE w „MIĘDZYNARODOWYCH BIEGACH ZDROJOWYCH”

PATRYCJA WOJCIECHOWSKA srebrna, a FILIP WOJCIECHOWSKI brązowy w „BIEGACH ŚLĄSKICH” W RYBNIKU

W dniu 30.05.2021 roku rywalizowaliśmy w „XIV BIEGU WIOSNY” w Rybniku. miniaturaPrawie 8 miesięcy czekaliśmy na udział uczniów naszej szkoły w sportowej rywalizacji biegowej. Przez ten czas solidnie trenowaliśmy aby zbudować wysoką formę i móc rywalizować z najlepszymi.

Czytaj więcej: PATRYCJA WOJCIECHOWSKA srebrna, a FILIP WOJCIECHOWSKI brązowy w „BIEGACH ŚLĄSKICH” W RYBNIKU