3 WYRÓŻNIENIA I PUCHAR DLA SSP WODZISŁAW

   2019 final mas bieg przel min7 października 2018 roku w Wolbórzu koło Piotrkowa Trybunalskiego odbył się XXIII Centralny Finał Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych zrzeszenia LZS. W zawodach udział wzięło prawie 1000 zawodników z 33 klubów sportowych. W tej stawce bardzo udanie zaprezentowała się 10 – osobowa grupa uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej w Wodzisławiu.

Czytaj więcej: 3 WYRÓŻNIENIA I PUCHAR DLA SSP WODZISŁAW

3 ZŁOTE MEDALE W WOJEWÓDZKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH zrzeszenia LZS

2019 zaw strawcz min28 września 2018r. na trasach Ośrodka Sportowego w Strawczynie, odbyły się XXI Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe LZS o Memoriał Zdzisława Stawiarza. Organizatorem zawodów był Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Świętokrzyskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych. W zawodach wystartowało 336 sportowców, w tym 41 osobowa grupa biegaczy reprezentująca Samorządową Szkołę Podstawową w Wodzisławiu.

Czytaj więcej: 3 ZŁOTE MEDALE W WOJEWÓDZKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH zrzeszenia LZS

SSP Wodzisław uczestnikami programu „GRAMY W RĘCZNĄ”

2019 gramy w reczna min  Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wodzisławiu po raz pierwszy weźmie udział w programie „Gramy w ręczną 2018”. Program jest autorskim przedsięwzięciem Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dzięki niemu uczniowie wezmą udział w zajęciach sportowych, turnieju oraz będą korzystać z nowego sprzętu sportowego.

Czytaj więcej: SSP Wodzisław uczestnikami programu „GRAMY W RĘCZNĄ”