OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
sport 1 sport 2 sport 3

 

banerek www sks kwadrat

 

 

3 MEDALE UCZNIÓW SSP WODZISŁAW W BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH

2019 11 straw biegi min    7 listopada 2019 roku na stadionie LA Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Olimpic w Strawczynku odbył się XI Bieg Niepodległości o Strawczyńską Milę. Impreza rozpoczęła się od utworzenia przez uczestników wielkiej biało-czerwonej flagi na trybunach i odśpiewaniu hymnu narodowego.

Czytaj więcej: 3 MEDALE UCZNIÓW SSP WODZISŁAW W BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH

SSP WODZISŁAW NAJLEPSZA W GMINIE!

2020 zawody pilka alter min   Dwie drużyny z naszej szkoły wystąpiły w rozegranym w dniu 15.02.2020 roku jubileuszowym XX Halowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców. Rozgrywki tradycyjnie rozegrane zostały w Zespole Szkół w Wodzisławiu, a organizatorem był Klub Sportowy Partyzant Wodzisław. Nasza szkoła uchodziła za głównego faworyta do zwycięstwa i z zadania wywiązała się wzorowo.

Czytaj więcej: SSP WODZISŁAW NAJLEPSZA W GMINIE!

PUCHAR DLA NASZYCH BIEGACZY W ZAWODACH OGÓLNOPOLSKICH

2020 mas b przel min   Po raz kolejny pokazaliśmy, że należymy do najlepszych nie tylko w województwie, ale i poza nim. W rozegranym w dniu 05.10.2019 roku XXIV Centralnym Finale Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych zrzeszenia LZS w Wolborzu wystąpiło 500 sportowców, a wśród nich 12 uczniów reprezentujących Samorządową Szkołę Podstawową w Wodzisławiu.

Czytaj więcej: PUCHAR DLA NASZYCH BIEGACZY W ZAWODACH OGÓLNOPOLSKICH