Bezpieczne wakacje

2021 spotk z pol minZbliżają się wakacje, pachnie latem –wodą, lasem, górami. Już za moment czeka nas zasłużony odpoczynek. Aby jednak wszyscy powrócili do szkoły zdrowi i wypoczęci, wychowawcy ,pedagog przypominają o zasadach bezpiecznego zachowania.

Również zaprzyjaźniony policjant, dzielnicowy p. Grzegorz Knapik odwiedził naszą szkołę, aby jeszcze raz przypomnieć uczniom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Wszyscy utrwalili sobie zasady poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię; zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych; jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców; jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji. Na zakończenie dzieci z klas 1-3 podziękowały za cenne rady p. policjantowi. A my życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i dużo zdrowia do pracy w przyszłym roku szkolnym.

 

, odwiedził naszą szkołę, aby jeszcze raz  przypomnieć uczniom zasady bezpiecznego zachowania się