logo n2
ko kiel
Szkolny koordynator: Beata Witek

 

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE – „Propagowanie aktywności fizycznej”

2020 szkola prom wf min    Uczniowie wszystkich klas naszej szkoły uczestniczyli w przedsięwzięciach mających na celu propagowanie aktywności fizycznej. W pierwszym okresie roku szkolnego 2019/2020 w 7 imprezach sportowych udział wzięło 123 uczniów czyli 72% społeczności szkolnej.

Czytaj więcej: SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE – „Propagowanie aktywności fizycznej”

ZAWODY SPORTOWE

 XVIII MIĘDZYNARODOWY BIEG ZDROJOWY

2020 18 bieg zdroj min  W dniu 22 września 2019 roku uczestniczyliśmy w XVIII MIĘDZYNARODOWYM BIEGU ZDROJOWYM. Zawody odbyły się na stadionie MKS Busko Zdroju. W zawodach  wystartowało około 150 osób, a wśród nich 9 sportowców z naszej szkoły.  

 /pełny  tekst artykułu/


 

Czytaj więcej: ZAWODY SPORTOWE