GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

2019 pilka dziewcz min   Piłka nożna dziewcząt / kobiet jest w naszym kraju dużo mniej popularna, niż jej męska odmiana. Dlatego też staramy się popularyzować i wspierać te dziewczęta które chcą uprawiać tę dyscyplinę sportu. Dzięki współpracy ze Szkołą Podstawową w Piotrkowicach 28 maja odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt, w ramach działań związanych ze Świętokrzyskimi Dniami Profilaktyki.

Czytaj więcej: GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

SPOTKANIE Z POLICJĄ

2019 prof sp z pol min   W czwartek 23 maja 2019 r. w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Policji z Jędrzejowa p. Michałem Kowalczykiem i Michałem Kwiecińskim.

Czytaj więcej: SPOTKANIE Z POLICJĄ

Teatr profilaktyczny „BLOGERKA”

2019 blogerka min   W poniedziałek 20 maja 2019 r. uczniowie klas starszych i gimnazjum, uczestniczyli w teatrze profilaktycznym „Blogerka”. Aktorzy z krakowskiego teatru -INSPIRACJA- starali się przedstawić w jaki sposób należy zareagować i przeciwstawiać się przemocy, i tej fizycznej i słownej: zamieszczanej na różnych, blogach, forach internetowych, komunikatorach społecznych, i tych w bezpośrednich relacjach koleżeńskich.

Czytaj więcej: Teatr profilaktyczny „BLOGERKA”

KŁAMSTWA KOZY - TEATR KUKIEŁKOWY „PINOKIO”

2019 teart pin minKłamstwo to niestety sposób porozumiewania się nie jednego człowieka. Wielu z nas nie ma świadomości, że mijanie się z prawdą stanowi blokadę komunikacyjną i, że od kłamstwa można się uzależnić, bowiem kłamstwo rodzi kłamstwo. I tę prawdę życiową w bajkowy sposób mogły zobaczyć dzieci z Samorządowego Przedszkola i klas młodszych szkoły podstawowej w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki.

Czytaj więcej: KŁAMSTWA KOZY - TEATR KUKIEŁKOWY „PINOKIO”

Konferencja Profilaktyczna

2019 konf min    W ramach XVII Świętokrzyskich Dni Profilaktyki w Szkole Podstawowej w Wodzisławiu odbyła się już XIV Gminna Konferencja „Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie-partnerzy w tworzeniu bezpiecznej i przyjaznej szkoły”.

Czytaj więcej: Konferencja Profilaktyczna