Teatr profilaktyczny 2023

2023 4 teatr prof minW dniu 19 kwietnia w ramach Świętokrzyskich Dni Profilaktyki, w naszej szkole gościliśmy krakowski teatr profilaktyczny „Kurtyna”. Młodsi uczniowie uczestniczyli w spektaklu „Tajemniczy Skrzat”, który zwraca uwagę na problemy współczesnych dzieci, których jedyną rozrywką jest oglądanie filmików w telefonie lub granie w gry.

Czytaj więcej: Teatr profilaktyczny 2023

Spotkanie z policjantem.

2022 spotk minRozpoczęcie roku szkolnego, to nie tylko radosny czas spotkania się z kolegami, rozpoczęcia nauki w ławkach, wspólne rozmowy, wycieczki itp.; to również czas zdobywania wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Czytaj więcej: Spotkanie z policjantem.

Teatr profilaktyczny

2023 teatr prof min21 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w profilaktycznych spektaklach teatralnych –przygotowanych przez aktorów z teatru „Kurtyna” z Krakowa.

Czytaj więcej: Teatr profilaktyczny

Bezpieczne wakacje 2022

w szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji, który przypomniał o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach w czasie wolnym od nauki.Już tylko parę dni dzieli dzieci i młodzież od upragnionych wakacji. Zanim one nastąpią, w szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji, który przypomniał o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach w czasie wolnym od nauki.

Czytaj więcej: Bezpieczne wakacje 2022