jezyki

Członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego.

Rok szkolny 2017/2018

  1. Bonarska Aleksandra
  2. Gaworek Klaudia
  3. Michalski Filip
  4. Sęka Katarzyna
  5. Szyńcowicz Kacper
  6. Zbień Wiktoria
  7. Zelak Patrycja
  8. Zuchowicz Piotrek

ŚWIĘTA WIELKANOCNE W NIEMCZECH

2018 klub swieta mUczniowie klasy II b którzy należą do Szkolnego Klubu Europejskiego przygotowali gazetkę odnośnie obchodzenia Świąt Wielkanocnych w Niemczech. Możemy się dowiedzieć jakie są zwyczaje wielkanocne u naszych sąsiadów oraz jakie są różnice w obchodzeniu Świąt Wielkanocnych w Polsce a w Niemczech.

Czytaj więcej: ŚWIĘTA WIELKANOCNE W NIEMCZECH

Plan SKE 2017/2018

mediaCel zajęć: Propagowanie wiedzy o Unii Europejskiej – o państwach członkowskich, aktualnych wydarzeniach oraz symbolach i instytucjach Unii wśród członków klubu. Uczenie młodych aktywności, tolerancji, szacunku do różnic kulturowych.
Zadania: Zdobywanie i pogłębianie wiedzy europejskiej, przygotowanie do samodzielności w zdobywaniu informacji na temat Unii Europejskiej posługując się nowoczesnymi źródłami informacji i kształtowanie umiejętności ich wykorzystania.

Czytaj więcej: Plan SKE 2017/2018

Szkolny Klub Europejski

2018 sklad ske minPodstawową formą pracy Szkolnego Klubu Europejskiego są zajęcia tematyczne. Działaniem SKE jest propagowanie wiedzy o Europie i budowanie tożsamości europejskiej. Członkowie Klubu zmieniają się co rok ale ich główny zadaniem jest przygotowanie Dnia Europejskiego.

Czytaj więcej: Szkolny Klub Europejski