Strona w trakcie budowy

Wolontariusze pomagają.

2019 dokar minZbliżające się Święta Wielkanocne były okazja do rozdania pomocy żywnościowej dla osób starszych i samotnych, którą młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu zebrała podczas kwesty w sklepach na terenie Wodzisławia.

Czytaj więcej: Wolontariusze pomagają.

ŚWIĄTECZNA PACZKA

2018 sw paczka minUczniowie Szkolonego Koła Wolontariatu, jak co roku kwestowali w sklepach Kiwi i Lewiatan w Wodzisławiu. Z zebranych produktów spożywczych wykonano paczki dla osób starszych i samotnych.
Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim ludziom dobrego serca życzymy ciepłych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

 

Czytaj więcej: ŚWIĄTECZNA PACZKA

Pomoc dla schroniska „Psie pole” w Racławicach.

2018 pomoc schroniski minPrawie każdy z nas doświadcza czym jest prawdziwa radość merdających ogonów i przytulania się do miękkiego futra kotów. Jesteśmy też świadomi, do czego zdolni są ludzie, którym los zwierząt jest zupełnie obojętny. Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę żywności dla bezdomnych zwierząt w schronisku „Psie Pole” w Racławicach.

Czytaj więcej: Pomoc dla schroniska „Psie pole” w Racławicach.

Wolontariusze pomagają przy 26 Finale WOŚP

2018 wosp wolontariat minUczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu czynnie uczestniczyli w Finale 26 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwestowali z puszkami w różnych miejscach na terenie całej gminy, pomagali w organizacji działań na terenie szkoły, w której znajdował się Sztab Orkiestry a także wspaniale bawili się ze wszystkimi uczestnikami niedzielnej imprezy.

 

Czytaj więcej: Wolontariusze pomagają przy 26 Finale WOŚP

Więcej artykułów…

  1. Świąteczna paczka.

Podkategorie

  • Adopcja serca

    nanfa biwole 01Ange Gloria Nanga Biwole to 5-letnia dziewczynka, mieszkająca w Kamerunie, która została objęta Adopcją Serca przez uczniów naszej szkoły. Dzięki pomocy finansowej dziewczynka będzie uczęszczać do szkoły, korzystać z opieki medycznej oraz z dożywiania.

     

    LIST PRZYSTĄPIENIA DO ADOPCJI