Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka 2021 miniaturaWspólna zabawa, rozmowa-rozwija dzieci i powoduje, że są szczęśliwe. Bycie nauczycielem to wielka odpowiedzialność-szczególnie w obecnej sytuacji, pandemii i powrotu uczniów do szkoły… Taki właśnie Dzień Dziecka obfitujący w zabawę i wspólne rozmowy był 1 czerwca w naszej szkole.

Dzień zaczęliśmy „Śniadaniem z klasą” -uczniowie przynieśli warzywa, owoce, różne produkty z których wspólnie przygotowali pożywne, zdrowe śniadanie. Oprócz kolorowych kanapek na pięknie przystrojonych stołach były sałatki owocowe, warzywne, szaszłyki i ciasta ze szpinakiem. W czasie śniadania uczniowie z wychowawcami rozmawiali o radościach i problemach szkolnych a także o planach na wakacje. I właśnie na podstawie tych rozmów powstały ciekawe plakaty pod hasłem „Wypoczywamy zdrowo i bezpiecznie”.

 

Dzień Dziecka 2021 - śniadanie

Dzień Dziecka 2021 - śniadanie

Dzień Dziecka 2021 - śniadanie

Dzień Dziecka 2021 - śniadanie

Część uczniów wzięło udział w zabawie- grywalizacji- „Podchody pod lody”, rozwiązaniem okazało się zaproszenie przez Radę Rodziców wszystkich uczniów na lody na RYNEK W WODZISŁAWIU.

Dzień Dziecka 2021 - grywalizacja

Dzień Dziecka 2021 - grywalizacja

Dzień Dziecka 2021 - grywalizacja - lody

 

Nie zabrakło również akcentu mody ekologicznej, czyli stylowe propozycje na lato-zwiewny Koperek i soczysty Arbuz, to kolory dominujące na upalne lato i wakacje. Dzięki słonecznej pogodzie na boisku sportowym wszyscy uczniowie a także rodzice i nauczyciele ,tańczyli w rytm znanych piosenek, doskonaląc technikę i koordynację ciała-zajęcia prowadziła instruktor „ZUMBY” p. Jola Sajdak.Dzień Dziecka 2021 - zumba

Dzień Dziecka 2021 - zumba

Dzień Dziecka 2021 - zumba

 Dzień Dziecka 2021 - zumba

W wolnym czasie odbywały się rozgrywki sportowe z „dwa ognie, zbijaka i siatkówkę. Niespodzianką dla wszystkich uczniów od dorosłych były ciasteczka z wróżbą. W każdej klasie znalazł się „Szczęściarz klasowy” ,-który otrzymał dyplom i talon z niespodzianką na przyszły rok szkolny. Cała społeczność szkolna zakończyła DZIEŃ DZIECKA w radosnym nastroju, mając nadzieję, że takich dni będzie więcej.

 Dzień Dziecka 2021 - sport

Dzień Dziecka 2021 - szczęściarze klasowi

Dzień Dziecka 2021 - plakaty

ŻYCZYMY WSZYSTKIM DZIECIOM I TYM DUŻYM I TYM MAŁYM SPEŁNIENIA MARZEŃ I SAMYCH RADOSNYCH I SZCZĘŚLIWYCH DNI.