EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE

2021 dz j obc min    26 września 2020 roku obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych, którego głównym założeniem jest zachęcenie społeczność do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej i kulturowej.

    Z okazji tego święta na uczniów naszej szkoły czekało wiele atrakcji. Uczniowie starszych klas uczestniczyli w grach, zabawach i łamańcach językowych. Młodsi natomiast własnoręcznie wykonali kolorowe flagi i plakaty wraz z pozdrowieniami w danym języku. Było to dość ciekawe doświadczenie, nie tylko dla organizatorów, ale również dla naszych uczniów, którzy mieli możliwość poznania różnorodności językowych i kulturowych.

 

    Dzięki takim przedsięwzięciom przekonali się, że tak naprawdę nie ważne jest to czy mówimy po polsku, angielsku czy niemiecku, bo tak naprawdę wszyscy jesteśmy tacy sami.

2021 dz j obc 01

2021 dz j obc 01

2021 dz j obc 01