„Niech nam żyją babcie i dziadkowie …”

2019 dzien b d min   Jedną z tradycji naszej szkoły jest coroczna impreza środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. To ważne spotkanie odbyło się tym razem 1 lutego. Program artystyczny pod hasłem „Niech nam żyją babcie i dziadkowie … ” przygotowali uczniowie klas I-III pod opieką swoich wychowawczyń.


   Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16.00. Na wstępie p. dyrektor Magdalena Sękiewicz powitała licznie przybyłych gości i zaprosiła do wysłuchania wyrazów miłości i szacunku skierowanych przez wszystkich uczniów do swoich babć i dziadków.

 

2019 dzien b d 01
   Piękne wiersze i piosenki, z których popłynęło wiele czułych słów, chwytały zaproszonych gości za serce. Dzieci dołożyły wszelkich starań, by jak najlepiej wyrazić wdzięczność za bezgraniczną miłość i cierpliwość. Dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa wypowiadane pod ich adresem i nagradzali wnuki gromkimi brawami.

2019 dzien b d 02
   Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim bliskim własnoręcznie wykonane laurki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Radość i uśmiech gościły na twarzach babć i dziadków podczas całej uroczystości.

2019 dzien b d 03

2019 dzien b d 04