Narodowe Święto Niepodległości

flagaNarodowe Święto Niepodległości to polskie święto narodowe, obchodzone co roku 11 listopada, na pamiątkę odzyskania niepodległości w 1918 roku po 123 latach zaborów. Święto państwowe zostało ustanowione w latach II RP, przywrócone w 1989 roku.

Czytaj więcej: Narodowe Święto Niepodległości

Informacje na temat organizacji pracy szkoły od 1 września 2020 r. i postępowania prewencyjnego w czasie zagrożenia epidemicznego.

Szanowni Państwo,

1. Uprzejmie informujemy, że w celach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych nasza szkoła wdrożyła procedury bezpieczeństwa. Osoby przez nas zatrudnione i z nami współpracujące mające obowiązek ich przestrzegania. Szkoła dokłada wszelkich starań, mających na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem COVID-19.

Czytaj więcej: Informacje na temat organizacji pracy szkoły od 1 września 2020 r. i postępowania prewencyjnego w czasie zagrożenia epidemicznego.

MIKOŁAJKI SZKOLNE 2019

2019 mikolajki min    Biskup Starożytnej Miry, Mikołaj z Bari, z Laponii, Santa Claus-pomimo różnic w nazewnictwie praktycznie w każdym miejscu MIKOŁAJ wygląda podobnie a jego przesłanie to: obdarowywanie prezentami, upominkami najbliższych, znajomych a przede wszystkim dzieci.

Czytaj więcej: MIKOŁAJKI SZKOLNE 2019